Kandıralılar İstanbul da.. Amir Ateş konserin de

| 20 Şubat 2014 | Konserler

Kandıralılar İstanbul da..  Amir Ateş konserin de haberi resmi

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Üsküdar Şubesi Türk Sanat Müziği Topluluğunun Şef İlter Burak Kalay yönetimindeki konseri Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Bir Bestekar Amir Ateş- Bir Güftekar Ümit Yaşar Oğuzcan Konserine Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri de eşleri ile birlikte katıldı.

Konsere Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Amir Ateş, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, MMMBD Üsküdar Şube Kurucu Başkanı YMMM Temel Öztürk, MMMBD Zeytinburnu Şube Başkanı Suat Özgürve çok sayıda İstanbullu Mali Müşavir katıldı.

Kocaeli Kafilesi

Eski Kocaeli Milletvekili Erol Köse, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, Menkul Değerler AŞ İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymaz, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Sigortacı Erdal Baykara, Sanayici Günay Gülcü, Müteahhit Murat Özer, Reklamcı Metin Gönül, emekli Ahmet Güngör,Tesisat Teknikeri Salim Yaşar ve eşleri katıldı.

Şef İlter Kalay Burak

MMMB Derneği Üsküdar Şubesi'nin Düzenlemiş Olduğu Türk Sanat Müziği Topluluğu Bir BestekarAmir Ateş- Bir GüftekarÜmit Yaşar Oğuzcan Konserinde Sunumu Fatoş Koçarslan yaparken, Büyük Şefİlter Burak Kalay konseri adete bir şiir gibi yönetti. 2 bölüm halinde gerçekleşen Konserde zaman zaman duygulu anlar yaşanırken, Şube başkanı Fatma Uygun, konser başlangıcında; konuklara hoşgeldin dedi ve koroda görev alan meslektaşlarını tebrik etti.

Amir Ateş'e Çiçek

Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Kandıralı Bestekar Amir Ateş'e bir buket Çiçek takdim ettiler.

Resimler

Resim

Bir Bestekar Amir Ateş - Bir Güftekar Ümit Yaşar Oğuzcan Konserine katılanlar

Resim

Menkul Değerler AŞ İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas, programın sunucusu Fatoş Koçarslan,

Resim

Günay Gülcü, Ahmet Güngör ve toplantıya katılanlar

Resim

Zeynep G. Okyar, Zeynep Pişirici, Fikriye Gülcü

Resim

Salim Yaşar, Ahmet Güngör, Murat Özer, Metin Gönül

Resim

Sunucu Fatoş Koçarslan, Şube başkanı Fatma Uygun, Büyük Şef İlter Burak Kalay, Bestekar Amir Ateş

Resim

Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar birlikte, Kandıralı Bestekar Amir Ateş’e bir buket Çiçek takdim ederken

Resim

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Üsküdar Şubesi Türk Sanat Müziği Topluluğu sahnede

Resim

Harun Reşit Kocagöz, Erdal Baykara, Musa Serdar Çelebi, Ahsen Okyar, Metin Gönül, Abdullah Köktürk, Günay Gülcü, Ali Kahraman, Fehmi Atay

Resim

Cihat Kaymas, Erol Köse, Amir Ateş, Ahsen Okyar, Harun Reşit Kocagöz, Ali Kahraman

Resim

Konsere katılanlar