MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam Kocaeli Kandıralılar Derneğinde..

| 18 Mart 2015 | Ziyaretler

MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam Kocaeli Kandıralılar Derneğinde.. haberi resmi

MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam Kocaeli Kandıralılar Derneği'ni ziyaret etti.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün’ün tebrik ederek başarılar dilediği MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam açıklamalarda bulundu. İktidar partisinin algı operasyonları ile ülkeyi yönettiğini söyleyen Karaçam, "Bu yüzden çıkıp biz de bir şeyler söyleyelim istedik. Suudi Arabistan'daki karşılanma da 'Hoşgeldin Allah'ın elçisi' diye tezahürat edenler oldu, ben bekledim 'bunu içeri alın' desinler ama kimse bir şey demedi. Hepimiz gördük. Çanakkale ne kadar vatan toprağıysa Süleyman Şah da öyledir. Oradaki toprak bize babamızın hatırına verilmedi, türbemiz olduğu için verildi. Bunları görmezden gelir aldırış etmezseniz, bir de üstüne çıkıp Osmanlıcılık yaparsanız buna güleriz" dedi.

Gürkan Karaçam, "Devletin her yerde aynı olması gerekiyor. Dün farklı bugün farklı olmaz, siyasetçilerin de omurgalı olması gerekir. Önceden demokrasi vardı, iktidar ve muhalefet yan yana gelip tartışabiliyordu ama şimdi böyle bir şey yok. Her olaydan sonra 'kandırıldık' edebiyatı yapıyorlar. Türk milletinin istikbali kandırıldık diyenlerin eline teslim edilemez" ifadelerini kullandı.

Ziyaret; Dr. İsmail Çapçı ve Erdoğan Görgün’ünbirlilkte, MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam’a ziyaret anısına Derneğin hediyesini takdim etmesi ile sona erdi.

 

Resimler

Resim

Dr. İsmail Çapçı, MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam, Erdoğan Görgün

Resim

Salim Yaşar, Dr. İsmail Çapçı, MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam, Erdoğan Görgün, Erdal Baykara

Resim

Ahsen Okyar, Harun Reşit Kocagöz, Metin Gönül, Av. Abdurrahman Kaymak

Resim

Cihat Kaymas, Nevzat Çoşkun, Recep Yıldız, Müjdat Uçak, Günay Gülcü

Resim

Dr. İsmail Çapçı ve Erdoğan Görgün, MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam’a ziyaret anısına Derneğin hediyesini takdim ederken

Resim

MHP Milletvekili aday adayı Gürkan Karaçam, Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri ile birlikte