Kandıralılar Hacdan dönen eski Başkanları Dr. İsmail Çapçı ve Recep Yıldız için toplandı.

| 22 Ekim 2015 | Duyurular

Kandıralılar Hacdan dönen eski Başkanları Dr. İsmail Çapçı ve Recep Yıldız için toplandı. haberi resmi

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları; 7.dönem Başkanı Dr. İsmail Çapçı ve 8. dönem Başkanı Recep Yıldız mukaddes topraklardan döndü.

Erdoğan Görgün Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri hac’dan dönen Dr. İsmail Çapçı ve Recep Yıldız için Lastik–İş Sosyal Tesislerinde hoş geldin toplantısı düzenledi.

Lastik –İş Sosyal Tesislerindeki kahvaltılı toplantıya: Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, Başkan Yardımcıları Günay Gülcü, Erdal Baykara ve Harun Reşit Kocagöz, Yönetim Kurulu üyeleri; Salim Yaşar ve Metin Gönül, Denetim Kurulu üyeleri; Ahsen Okyar ve Ahmet Güngör, Danışma Kurulu üyeleri Ali Kahraman, Dr. İsmail Çapçı, Recep Yıldız ve Tolga Havuç ile Nevzat Coşkun ve İbrahim Üzmez katıldı.

Hac hatıra ve intibalarının da konuşulduğu toplantı Hacdan dönen Dr. İsmail Çapçı ve Recep Yıldız’ın getirdiği zemzem ve hurmaların ikramı ile sona erdi.

 

Resimler

Resim

Günay Gülcü, Dr. İsmail Çapçı, Erdoğan Görgün, Recep Yıldız

Resim

İbrahim Üzmez, Tolga Havuç, Nevzat Coşkun zemzem içerken

Resim

3 Salim Yaşar, Nevzat Coşkun, Tolga Havuç, İbrahim Üzmez, Ali Kahraman

Resim

Günay Gülcü ve toplantıya katılanlar zemzem içerken

Resim

Recep Yıldız, Erdal Baykara, Harun Reşit Kocagöz, Ahmet Güngör, Metin Gönül, Ahsen Okyar

Resim

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, Hacdan dönen 7.dönem Başkanı Dr. İsmail Çapçı ve 8.dönem Başkanı Recep Yıldız ile birlikte

Resim

Ayaktakiler; Ahmet Güngör, Recep Yıldız, Metin Gönül, Erdal Baykara, Erdoğan Görgün, Ahsen Okyar, Günay Gülcü, Ali Kahraman Oturanlar: Nevzat Coşkun, Tolga Havuç, Dr. İsmail Çapçı, Harun Reşit Kocagöz, Salim Yaşar

Resim

Hacdan dönen Recep Yıldız ve Dr. İsmail Çapçı, Metin Gönül ile birlikte