Kandıralılar Meltem TV’de

| 22 Ağustos 2008 | Televizyon Programları

Kandıralılar Meltem TV’de haberi resmi

Recep Yıldız Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri Meltem TV'de canlı yayınlanan "İlahilerin Yıldızı" yarışma programına katıldı.

Kandıralı Bestekar ve TRT Repertuar Kurulu üyesi Amir Ateş, Bestekar Erol Sayan, Eğitimci -Yazar Ali Gedik ve sanatçı Yahya Soyyiğit'in juri üyeliğini yaptığı, Cihangir Aydın'ın sunduğu Meltem TV'deki "İlahilerin Yıldızı" programına; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Recep Yıldız, Başkan Yardımcısı Erdal Baykara, Denetim Kurulu üyeleri A. Cemal Gülcan ve Emrah Şen, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ahsen Okyar, Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği kurucularından Dt. Turan Sarı ve Kandıra Bağırganlı Köyü Taflan Koyu Derneği Genel Sekreteri Günay Gülcü katıldı.

İstanbul Florya'daki Meltem TV Stüdyolarında gerçekleşen programa katılan Kandıralılar Amir Ateş tarafından karşılandı. Kandıra eski Belediye Başkanı Diş Hekimi Turan Sarı canlı yayında Bestekar Amir Ateş'e Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 15. yıl hatıra tabağı ve kupasını takdim ederken, juri üyelerine ve sunucuya Kandıra Belediye Başkanı Mustafa Öğren'in gönderdiği Kandıra yoğurtlarını verdi.

Stüdyoda yanan spotların sıcaklığı ile sırılsıklam terleyen Kandıralılar, hemşehrileri Amir Ateş ile beraber olmanın, kaliteli ve güzel sesle icra edilen ilahileri dinlemenin mutluluğu ile İzmit'e döndüler.

 

 

 

Resimler

Resim

Bestekar Amir Ateş, Kocaeli Kandıralılar Derneğinin kupa ve seramik tabağını gösterirken

Resim

Diş Hekimi Turan Sarı, Bestekar Erol Sayan’a Derneğin 15. hatıra tabağını takdim ederken

Resim

Sigortacı Erdal Baykara, Eğitimci – Yazar Ali Gedik’e hediyesini verirken

Resim

Sanayici Günay Gülcü, programın sunucusu Cihangir Aydın’a Derneğin hatıra tabağını

Resim

İşadamı A. Cemal Gülcan, sanatkar Yahya Soyyiğit’e hediye takdim ederken

Resim

Turan Sarı Meltem TV’deki canlı yayında, Kandıralı Bestekar ve Juri Başkanı Amir Ateş’e Derneğin 15. yıl hatıra tabağını takdim ederken

Resim

Ayaktakiler; Günay Gülcü, Emrah Şen, Turan Sarı, Ahsen Okyar, Erdal Baykara, Recep Yıldız, A. Cemal Gülcan Oturanlar, Yarışmanın Juri üyeleri; Ali Gedik, Erol Sayan, Amir Ateşve Yahya Soyyiği