Kandıralılar Kocaeli TV’de

| 04 Ekim 2007 | Televizyon Programları

Kandıralılar Kocaeli TV’de haberi resmi

Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Türk Müziği Korosu Kocaeli TV'de Hoş Seda" programına katıldı.

Seda Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu "Hoş seda" programına katılan Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Başkanı Rüştü Uygur, Seda Erdoğan'ın sorularını cevapladı ve Dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Koro Şefi Aysel Demircan yönetimindeki Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Türk Müziği Korosunda; Sazlar: Nurettin Portakal (Ud), Şefik Kaplan (Klarnet), Hasan Kumru (Kanun), Adnan Okatan (Klarnet), Aslan Çalgıcı (Ritim), Türkan Okatan (Bango ritim), Rıza Seyhun ( Def), Koro: Rüştü Uygur, Reyhan Çakar, Hakkı Oruç, Ayfer Kocatürk, Sabahattin Akyıldız, Kıymet Okumuş, İsmail Açıkgöz, Tenzile Koçak, Ali Rıza Örs ve Ünal Sarıçay yer aldı.

Solo ve koro olarak birbirinden güzel eserlerin icra edildiği ve iki saat süren çekimler, Kandıra çiftetellisi ile sona erdi..

 

 

 

Resimler

Resim

Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Başkanı Rüştü Uygur, Sunucu Seda Erdoğan ile birlikte

Resim

Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Yönetim Kurulu üyesi İsmail Açıkgöz, Hoş Seda programının yapımcı ve sunucusu Seda Erdoğan ile birlikte

Resim

Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Türk Müziği Korosu “Hoş Seda” programının yapımcı ve sunucusu Seda Erdoğan ile birlikte