Baturhan Üretürk’e Üyelik Rozeti

| 04 Mart 2012 | Yeni Üyeler

Baturhan Üretürk’e Üyelik Rozeti haberi resmi

Baturhan Üretürk'e Üyelik Rozeti

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Şubat Ayı Toplantısı

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Şubat ayı yemekli toplantısına İTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Azime Tezer katıldı. 28 Şubat 2012 Salı akşamı saat: 19:30 Otel Asya'da başlayan toplantıda Doç. Dr. Azime Tezer "Yerleşmeler, Doğal Tehlike Riskleri ve Planlamanın önemi" konusunda bilgi verdi.

Başarılı Kandıralılara Plaket

Dernek çalışmalarına ilgili ve başarılı çalışmaları ile öne çıkan;

- Yenişehir Spor Kulübü Başkanı Erdoğan Akkuzu'ya, Eğitimci-Yönetici Abdullah Köktürk,

- Akçelik Genel Müdürü İlhan Ak'a, Derince Eğitim Merkezi Komutanı Albay Ali Kocatürk ve

- Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu'na da Kandıra Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan tarafından Başarı ve Teşekkür plaketleri takdim edildi.

Yeni üyelere rozet

- İnşaat Mühendisi Baturhan Üretürk'ün üyelik rozeti Kocaeli Kuyucular ve Sarraflar Odası Başkan Vekili Onur Altaş,

- Kocaeli Beylerbeyliler Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız'a, Harita Mühendisi Ali Kahraman ve

- Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas'a da Halk Bankası Bölge Bölüm Müdürü Mehtap Memiş tarafından üyelik rozeti takıldı.

Doç. Dr. Azime Tezer'e Plaket ve çiçek

Konuşması sonrasında Doç. Dr. Azime Tezer'e Teşekkür Plaketi Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları Erdoğan Alkan, Turan Sarı, Günay Gülcü, Erdal Baykara, Dr. İsmail Çapcı ve Recep Yıldız tarafından birlikte takdim edildi. Antaplılar Derneği yöneticileri de köylüleri olan Doç. Tezer'e bir buket çiçek verdiler.

Baturhan Üretürk kimdir?

 1982 yılında İzmit'te doğdu, ilköğrenimi İzmit'te, orta öğretimini Ankara'da, lisans eğitimini de Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde 2006 yılında tamamladı ve halen Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir.

Baturhan Üretürk; Kandıra'da geniş bir kesim tarafından tanınmış Kandıra'nın Bağırganlı köyünden merhum Kaptan Hasan Üretürk'ün torunu; uzun seneler boyunca akaryakıt satış istasyonu işletmeciliği yapmış Kaptanlar Petrolden Erol Üretürk'ün büyük oğludur.

Ticaret yaşamına üniversiteyi başladığı ilk yıllardan itibaren babasının yanında başlamış olup halen 2007 yılında kendisi tarafından kurulan İzkon Mühendislik İnşaat Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Kaptanoğlu Akaryakıt Ltd. Şti. firmasının Genel Müdürlüğünü yürütmekte olup;  ticari yaşamına mühendislik, inşaat, gayrimenkul değerleme, danışmanlık, akaryakıt ve nakliyat sektörlerinde devam etmektedir.

Ve son olarak Baturhan Üretürk; Genç Kocaeliler Derneği ve İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği üyesi olup ayrıca üyesi olduğu İzmit Kent Merkezi ve Ticari Dayanışma Derneğinde Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir.

 

 

Resimler

Resim

Baturhan Üretürk

Resim

İnşaat Mühendisi Baturhan Üretürk’ün üyelik rozeti Kocaeli Kuyucular ve Sarraflar Odası Başkan Vekili Onur Altaş tarafından üyelik rozeti takıldı.

Resim

Erdoğan Akkuzu, Cihat Kaymas, İlhan Ak, Doç. Dr. Azime Tezer, Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Ayhan Ayyıldız ve Baturhan Üretürk