Ayhan Ayyıldız’a Üyelik Rozeti

| 04 Mart 2012 | Yeni Üyeler

Ayhan Ayyıldız’a Üyelik Rozeti haberi resmi

Ayhan Ayyıldız'a Üyelik Rozeti

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Şubat Ayı Toplantısı

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Şubat ayı yemekli toplantısına İTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Azime Tezer katıldı. 28 Şubat 2012 Salı akşamı saat: 19:30 Otel Asya'da başlayan toplantıda Doç. Dr. Azime Tezer "Yerleşmeler, Doğal Tehlike Riskleri ve Planlamanın önemi" konusunda bilgi verdi.

Başarılı Kandıralılara Plaket

Dernek çalışmalarına ilgili ve başarılı çalışmaları ile öne çıkan;

- Yenişehir Spor Kulübü Başkanı Erdoğan Akkuzu'ya, Eğitimci-Yönetici Abdullah Köktürk,

- Akçelik Genel Müdürü İlhan Ak'a, Derince Eğitim Merkezi Komutanı Albay Ali Kocatürk ve

- Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu'na da Kandıra Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan tarafından Başarı ve Teşekkür plaketleri takdim edildi.

Yeni üyelere rozet

- İnşaat Mühendisi Baturhan Üretürk'ün üyelik rozeti Kocaeli Kuyucular ve Sarraflar Odası Başkan Vekili Onur Altaş,

- Kocaeli Beylerbeyliler Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız'a, Harita Mühendisi Ali Kahraman ve

- Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas'a da Halk Bankası Bölge Bölüm Müdürü Mehtap Memiş tarafından üyelik rozeti takıldı.

Doç. Dr. Azime Tezer'e Plaket ve çiçek

Konuşması sonrasında Doç. Dr. Azime Tezer'e Teşekkür Plaketi Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları Erdoğan Alkan, Turan Sarı, Günay Gülcü, Erdal Baykara, Dr. İsmail Çapcı ve Recep Yıldız tarafından birlikte takdim edildi. Antaplılar Derneği yöneticileri de köylüleri olan Doç. Tezer'e bir buket çiçek verdiler.

Ayhan Ayyıldız kimdir?

1969 Kandıra Beylerbeyi doğumlu. İzmit Endüstri Meslek Lisesi Kimya bölümü mezunu. Özel bir şirkette ilaçlama operatörü olarak çalışmaktadır.

Birçok sivil toplum örgütünde görev almıştır. Halen Kocaeli Beylerbeyliler Dernek başkanlığını yürütmektedir.

Nazlı hanımla evli olup üç kız babasıdır. Kızları Sena (19) İstanbul Ticaret Üniversitesi Bankacılık Finans 1. Sınıf, Ayşenur (17) Lise son sınıf ve Kevser (7) İlkokulu okumaktadır. İzmit'te İkamet etmektedir.

 

 

Resimler

Resim

Ayhan Ayyıldız

Resim

Kocaeli Beylerbeyliler Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız’a, son Kuruçeşme Belediye Başkanı ve Harita Mühendisi Ali Kahraman tarafından üyelik rozeti takıldı.

Resim

Erdoğan Akkuzu, Cihat Kaymas, İlhan Ak, Doç. Dr. Azime Tezer, Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Ayhan Ayyıldız ve Baturhan Üretürk