Kandıralılar Sarısu’da Yaz’a Merhaba Dedi

| 07 Haziran 2012 | Geziler

Kandıralılar Sarısu’da Yaz’a Merhaba Dedi  haberi resmi

Harun Reşit Kocagöz Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri Sarısu Motel Kaymak Tesislerinde Yaza Merhaba dedi.

Kandıralılar Derneğinin Yönetim Kurulu üyesi Av. Abdurrahman Kaymak ve eşi Merve Kaymak, Sarısu'da babaları Nurettin Kaymak'ın işlettiği Motel Kaymak tesislerinde Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini eşleri ile birlikte ağırladı. 

Kan ailesi Şeref Misafiri

Kandıralılar Derneği yaza merhaba toplantısının şeref misafiri Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ve alesi oldu. Başkan Cengiz Kan toplantıya eşi Özen hanım ve Dumpınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde okuyan kızı Esra Kan ile birlikte katıldı. Kandıra'daki sahil projeleri ile de ilgili bilgi verdi.

Sahnede Sertaç Tugay

Yaza Merhaba toplantısına katılanlar, haftanın iki günü Ağva'nın önemli turistik Tesislerinde sahneye çıkan Konservatuar mezunu ses sanatçısı Kandıralı Sertaç Tugay'ın birbirinden güzel eserleri seslendirmesi ile coştu. 

Kandıralılar Derneği Yöneticileri Sarısu'da

Av. Merve Kaymak ile Av. Abdurrahman Kaymak'ın davetine; Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elektrik-Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Başkan Vekili İşadamı Erdoğan Görgün, Başkan Yardımcıları Diş Hekimi Turan Sarı, Sigortacı Erdal Baykara, Sanayici Günay Gülcü, Genel Sekreter Kuyumcu Onur Altaş, Denetim Kurulu üyeleri; SMMM Ahsen Okyar, Burak Şirketleri Müdürü İbrahim Yılmaz, emekli Ahmet Güngör, Reklamcı Metin Gönül, Üyelerden; İzmit'ten İşadamı Erdoğan Şentürk ve Kandıra'dan Umut Bulgurcu, eşleri ile çocukları katıldı.

Yöresel ikramlar

Kaymak ailesi misafirlerine, Kandıra Lokumu, mancarlı pide, yaprak sarma, karışık ızgara, yoğurt, revani, köy ekmeği ve dalından erik ikram etti.

Resimler

Resim

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan sahil projeleri ile ilgili bilgi verirken

Resim

Sarısu’da ki Yaz’a Merhaba toplantısına katılan hanımlar

Resim

Av. Abdurrahman Kaymak misafirlerine hoş geldiniz konuşmasını yaparken

Resim

Sarısu’daki toplantıya katılanlar

Resim

Sarısu’daki toplantıya katılanlar

Resim

Kuyumcu Onur Altaş, Sertaç Tugay ile birlikte şarkı söylerken

Resim

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan Sertaç Tugay ile birlikte şarkı söylerken

Resim

Ahsen – Nursel Okyar, Aynur – Erdal Baykara, Onur Altaş, Turan Sarı ve Sertaç Tugay

Resim

Erdal Baykara ile Onur Altaş Kandıra Çiftetellisi oynarken

Resim

Kandıralılar Sarısu Tepesine çıkarken

Resim

Fikriye Gülcü, ev sahibesi Av. Merve Kaymak’a teşekkür hediyesini takdim ederken

Resim

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz, dalından erik toplarken

Resim

Kaymak ailesi birarada