AYŞE TUNALI – Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe Öğretmeni

| 30 Kasım 2012 | Plaket alanlar

AYŞE TUNALI – Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe Öğretmeni  haberi resmi

Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe öğretmeni Ayşe Tunalı'ya, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman ve 7. Dönem(2006-2008) Başkanı Dr. İsmail Çapcıtarafından "Başarı ve Teşekkür" plaketleri takdim edildi.

AYŞE TUNALI - Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe Öğretmeni

İlk göreve başladığı 2005 yılından beri İlçemiz Kandıra'da görev yapan Ayşe öğretmenimiz aslen Balıkesirlidir.

2005 yılında ilçemiz Eğercili Namık Kemal İlköğretim Okulunda göreve başlamış 2010 yılından itibaren ise Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulunda görev yapmaktadır.Çalışkan, azimli, idealist ve öğrencilerini yetiştirmede oldukça titiz bir öğretmenimizdir. Öyle ki SBS sınavları sonucunda okulundan iyi derceler çıkaran öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği büyüktür. Mesai saatleri dışında dahi öğrencilerinin başarısı için uğraş vermektedir.

Ayşe Tunalı 2010 yılında Sakarya Üniversitesinde Türkçe Eğitimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Hazırladığı tez ile İzmir'de düzenlenen III. Uluslararası Türkçe Eğitimi-Öğretimi kurultayına katıldı.

Resimler

Resim

Ayşe Tunalı

Resim

Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe öğretmeni Ayşe Tunalı'ya, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman ve 7. Dönem(2006-2008) Başkanı Dr. İsmail Çapcı,

Resim

Kandıra’nın başarılı eğitimcileri Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ile birlikte