ŞERİFE TAŞGIN – Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni

| 04 Aralık 2012 | Plaket alanlar

ŞERİFE TAŞGIN – Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni haberi resmi

Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şerife Taşgın'a Derince Garnizon Komutanı Ali Kocatürk ve 6. Dönem(2004-2006) Başkanı Erdal Baykara tarafından "Başarı ve Teşekkür" plaketleri takdim edildi.

ŞERİFE TAŞGIN - Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni

Aydınlı olan Şerife Taşgın 2005 yılında Erzurum'da ilk göreve başlamış olup 2010 yılından itibaren ilçemiz Özbey ilkokulundaki sınıf öğretmenliği görevine devam etmektedir.

Özverisi ve öğrencilerini iyi yetiştirme adına yapmış olduğu çalışmalar okulunda ve çevresinde takdirle karşılanmaktadır. Öğrencilerinin evlerine kadar giderek yaşadıkları ortamları görüp çalışma programlarını ona göre ayarlamaya özen göstermekte çalışmalarında sürekliliği esas aldığı için başarıya ulaşmada oldukça mesafe kaydetmektedir..

Ayrıca okul olarak yapılan gerek eğitim öğretim çalışmaları, milli bayramlar, müsamereler, geziler ve gerekse kültürel faaliyetlerde katılımı çalışması, başarısı ve çalışma arkadaşları ile olan uyumu da takdirle karşılanan özelliklerinden bir kısmıdır.

Resimler

Resim

Şerife Taşgın

Resim

Özbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şerife Taşgın'a Derince Garnizon Komutanı Ali Kocatürk ve 6. Dönem(2004-2006) Başkanı Erdal Baykara,

Resim

Kandıra’nın başarılı eğitimcileri Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ile birlikte