Tolga Havuç’a üyelik rozeti

| 27 Aralık 2012 | Yeni Üyeler

Tolga Havuç’a üyelik rozeti  haberi resmi

Harun Reşit Kocagöz başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 2012 yılının son toplantısı Otel Asya'da yapıldı. Toplantıda Devlet Planlama Teşkilatından Genel Müdür olarak emekli olan İsmail Sarıca "Kandıra'nın Sosyal ve Ekonomik Gelişmişlik Durumu" konusunda bilgi verdi.

Genç ve Yeni üyelere Rozet

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübünün Kurucu Başkanı Tolga Havuç'un üyelik rozetini de İl Genel Meclisi üyesi İsmail Akalın taktı. 

Tolga Havuç

03.10.1990 yılında Tokat/Zile ilçesinde doğdu.

Henüz 1 yaşında Kocaeli/Kandıra ilçesinde bulunan Kefken beldesine geldi. Halen Kandıra'da ikamet etmektedir.

İlkokulu Kefken İlköğretim Okul'unda, lise öğrenimini Kandıra Anadolu lisesinde tamamladı.

Üniversite öğrenimini ise Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okul'unda beden eğitimi ve spor yöneticiliği bölümü 4.sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Spor kariyerine eğitimci olarak 3 yıldır devam eden Tolga HAVUÇ, 2009-2010 sezonunda Üçyoldoğuspor Futbol Kulübü, 2010-2011 yılında Kocaeli Güneşspor, 2011-2012 sezonu içersinde Derbentspor Kulübünde görevi halen devam etmektedir.

Aynı zamanda, 2011 yılında Kocaeli'de ilk ve tek resmi jimnastik kulübü olan, KOCAELİ OLİMPİYAT YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜN'de kurucu başkan olup, görevi devam etmektedir.Medya çalışmaları kapsamında; www.tolgahavuç.net internet gazetesinde imtiyaz sahibi, www.kocaelihaberci.com internet sitesinde Spor Editörlüğü, Kocaeli gazetesinde spor yazarlığı, Nefes gazetesinde spor yazarlığı, görevlerinde bulunmaktadır.

Tolga havuç, Türkiye spor yazarlar derneği'nin üyesidir. Aynı zamanda çeşitli spor merkezlerine, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına danışmanlık yapmaktadır. Turizm, sağlık, sanat gibi alanları spor branşı ile birleştirmek için çeşitli projeler üzerinde çalışmaktadır.

Resimler

Resim

Tolga Havuç’un üyelik rozetini de İl Genel Meclisi üyesi İsmail Akalın taktı.

Resim

Tolga Havuç 03.10.1990 yılında Tokat/Zile ilçesinde doğdu.

Resim

Plaket alan ve üyelik rozeti katılanlar Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ile birlikte ( Fatih Kayan, Ahsen Okyar, Tolga Havuç, Ferit Yağız, Harun Reşit Kocagöz, Mehtap Memiş, İsmail Sarıca, Erdoğan Alkan, Levent Yağız)

Resim

Erdal Baykara, Tolga Havuç, Harun Reşit Kocagöz, Günay Gülcü, Mustafa Öğren, Ahsen Okyar