KANDIRA’DA FECİ KAZA / www.kandiralilar.com

| 15 Mart 2013 | Vefat edenler

KANDIRA’DA FECİ KAZA / www.kandiralilar.com haberi resmi

Kandıra İzmit yolu Kocabayramlar Köyü sapağında akşam saatlerinde iki motosiklet birbiriyle çarpıştı. Kaza sonucunda iki genç hayatını kaybederken iki gençte yaralandı.Olay bu akşam saatlerinde meydana geldi.

Alınan bilgilere göre Aşkın Akçayoğlu yönetimindeki 41 RN 451 plakalı motosiklet Kocabayramlar mevkiinden Kandıra istikametine dönerken, arkadan gelen arkadaşı Önder Yaman yönetimindeki 41 N 451 plakalı motosikletle çarpıştı. Kaza sonrasında Aşkın Akçayoğlu'nun arkasında yolculuk yapan Aziz Korkmaz (16) ve diğer motosiklet sürücüsü Önder Yaman(36) hayatını kaybetti. Önder Yaman'ın arkasında oturan kız arkadaşı Sevda Fidan ve diğer motor sürücüsü Aşkın Akçayoğlu yaralanarak Kandıra Devlet Hastanesine kaldırıldılar.

MOTORSİKLET TUTKUSU SONU OLDU

İlçemizin tanınmış esnaflarından Yaman Tesisatçılık'ın sahibi Orhan Yaman'ın kardeşi Önder Yaman olay yerinde hayatını kaybederken, arkasındaki kız arkadaşı Sevda Fidan ise ağır yaralanarak tedavi altına alındı.Yine ilçemizin tanınmış esnaflarından Güneş mobilyanın sahiplerinden Selahattin Güneş'in yeğeni Aşkın Akçayoğlu ağır yaralanırken, arkasındaki arkadaşı Aziz Korkmaz ise olay yerinde hayatını kaybetti.

KANDIRA YOLU TRAFİĞE KAPANDI

İzmit Kandıra yolu saatlerce trafiğe kapatılırken, Kandıra ilçe jandarma ekipleri kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Kaza sonrasında ağır yaralanan ve iç kanama geçirdiği için durumu ciddiyetini koruyan Sevda Fidan Kocaeli Devlet Hastanesine, kalça kemiği kırıldığı öğrenilen Aşkın Akçayoğlu ise Umuttepe Üniversite Hastamesi'ne sevk edildi.

CENAZELER BUGÜN

Kazada yaşamını yitiren Aziz Korkmaz Cuma namazına mütakip Yeni Cami'de kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecek,kazada yaşamını yitiren Önder Yaman ise İkindi namazına mütakip Çakırcaali camiinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecek