DERNEĞİMİZ'DE 10.DÖNEM

Abdurrahman Kaymak Avukat | 09 Nisan 2012 | Güncel

Değerli Hemşerilerim,

Bazen uzun bazen de kısa aralıklarla sizlere bu köşeden ulaşmaya çalışıyorum. Derneğimizin geçen haftalarda yapılan genel kurulunda sayın üyelerimiz bana da yeni yönetimde çalışma imkânı tanıdılar. Bu köşeden tüm büyüklerime teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Yeni dönemde bize tanınan bu şansı en iyi biçimde değerlendirecek ve verilecek görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. 

Değerli zamanlarını derneğimize ayırarak hemşerilik ve dayanışma duygularını en içten şekilde yaşama imkanı tanıyan siz değerli üyelerimize ve varlıkları ile bizleri onurlandıran değerli hemşerilerimize katılımlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Genel Kurulumuz  da Kandıralılar Derneği'ne yüklenen misyon ve dernek faaliyetlerinden beklenenlerin oldukça yüksek olduğunu hissettik.

Derneğimiz bu yeni döneminde yeni yönetim ve denetleme kurulları haricinde ilk defa bir danışma kurulu oluşturarak izlediği asıl amacın Kandıra'nın ve Kandıralıların menfaatleri olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu. Derneğimiz eski başkanları, Kandıramızın yetiştirdiği önemli değerleri, Kandıra eski belediye başkanları vb üyelerden oluşan danışma kurulumuz bilgi ve tecrübeleri ile yönetim kurulunun faaliyetlerine de ışık tutacaktır.

Yeni dönemde de önceki dönemlerde olduğu gibi temel amaç ve hedefimiz Kandıra'mızı tanıtmak ve geliştirmek adına yoğun faaliyetler içinde olmak olacaktır. Bu amaca ulaşmak için birlikte hareket etmek en önemli gücümüzdür. Bu itibarla, bu yazımı okuyan ve henüz derneğimiz çatısı altında şimdiye kadar yer almamış hemşerilerimizi dernek faaliyetlerine katılmaya bekliyorum. Katılmak isteyen, yer almak isteyen herkese kapımızın açık olduğunu bir kez daha buradan belirtmek isterim. 

Yeni  yönetimimize, denetleme kuruluna ve danışma kurulumuza yeni dönemde başarılar diler, tüm hemşerilerimizin değerli katılımlarını beklediğimizi ifade etmek isterim.

Saygılarımla,

Av.Abdurrahman KAYMAK